Dla wydawnictw

pomimo_qRecenzowanie i pisanie o grach to moje hobby. Próbowałem w pewnym sensie od tego uciec, ale się nie udało. Dlatego też, po zamknięciu projektu Spiellust.net, znalazłem się tu, na Zagramy. I jestem tu też dla Państwa.

Wielu polskich wydawców i ich program obserwuję od dawna, w wiele Państwa gier zagrałem. Są wśród nich i te lepsze i te gorsze, ale każda z tych recenzowanych przeze mnie w minionych latach była warta uwagi – choćby po to, żeby zaoferować Państwu w miarę rzetelną – nawet jeśli z konieczności nieco subiektywną – informację zwrotną. Wiem, że niektórzy z Państwa z moich uwag w mniejszym lub większym stopniu korzystali. Cieszy mnie, że kilka wydanych w Polsce planszówek wyraźnie na tym zyskało.

Na blogu Zagramy chciałbym kontynuować to, co zaczynałem na Spiellust.net – chciałbym dalej opowiadać o Państwa produkcjach i pokazywać ich dobre i słabsze strony. Jeśli zdecydują się Państwo nawiązać współpracę ze mną i moim blogiem i zająć mi trochę mojego czasu wolnego swoimi planszówkami podsyłanymi do recenzji, ucieszą Państwo nie tylko mnie i  ludzi, z którymi  grywam na potrzeby moich recenzji, ale przede wszystkim wszystkich obecnych i przyszłych czytelników bloga Zagraj – z których wielu zaglądało już wcześniej na Spiellust.net.

Poza współpracą w zakresie recenzji Panstwa publikacji jestem oczywiście otwarty także na inne idee i inicjatywy. Proszę mi tylko dać o nich znać.

Aby skontaktować się ze mną w sprawie współpracy, proszę skorzystać z poniższego formularza.

Imię i nazwisko reprezentanta wydawcy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa wydawnictwa (wymagane)

Treść wiadomości